Hayatı kolaylaştıran, güvenli, pratik ve faydalı bir yaşam desteği.

Hayatı kolaylaştıran, güvenli, pratik ve faydalı bir yaşam desteği.

DEPOM, Türkiye'de ilk kez, tam güvenlikli, temiz ve kullanıcıların eşyalarını kendilerinin yerleştirip, kilitleyebileceği depolama üniteleri olarak hizmet vermeye başladı.

Fazla eşyalarınızı DEPOM'a bırakın, evinizi, işyerinizi rahatlatın.

DEPOM, hayatı arzu ettiğimiz ferahlıkta yaşayabilmemiz için, ihtiyacımız olan ekstra mekanı sağlıyor. DEPOM'da, sık kullanmadığımız birkaç parça eşyadan evimizin tüm eşyalarını alabilecek kapasiteye kadar farklı boyutlarda, güvenlik kartıyla erişim sağlanabilen ODACIK var.

DEPOM, evlerimizde ya da işyerlerimizde her zaman ihtiyaç duyduğumuz ekstra dolap, yüklük, çalışma alanı, arşiv odası gibi el altında olmasını istemediğimiz her şeyi depolayabileceğimiz "fazladan yer" beklentimizi tam olarak karşılıyor.

Tam özgürlük, büyük kolaylık...

DEPOM'da depolama ünitesini kullanabilmek için benzerleri gibi önceden randevu almak gerekmiyor. Türkiye'de ilk kez DEPOM, depolama ünitesine istediğimiz zaman girip çıkabilmenin kolaylığı ve ayrıcalığı da yaşatıyor.

Yani DEPOM'un anahtarı bizde!

DEPOM'da güvenlik en üst düzeyde.

DEPOM'a bırakılan eşyaların 24 saat güvenlikçi gözetimi altında, iç ve dış mekanları ileri güvenlik teknolojisiyle korunan bir binada. Güvenlik, giriş ve çıkışlarda kimlik kontrolüyle başlıyor. Katlara çıkışta, ODACIK'lara giriş ve çıkışta olduğu gibi sadece güvenlik kartlarıyla erişim sağlanıyor. Ortak kullanım alanları ve koridorlar sürekli video kayıt altında tutuluyor. Tüm bunlar DEPOM kullanıcılarının rahatı ve güvenliği için düşünülmüş.

Sigorta, cazip fiyatlandırma ve diğer avantajlar...

Herkesin bu hizmetle tanışması ve yararlanması amacıyla kısa bir süre için 3.300,00 TL değerine kadar eşyalar DEPOM tarafından sigortalanıyor, daha değerli eşyalar için de uygun sigorta seçenekleri sunuluyor. Ayrıca, yine kısa bir süre için %10 indirim fırsatı da var.

DEPOM her zaman ihtiyaç duyduğumuz depolama hizmetini en modern, pratik, güvenli biçimde bizlere sunan çok özel bir yer ve Türkiye'de bir ilk. Daha fazla bilgi için www.depom.org