BAHAR TEMİZLİĞİNDE ATMA! "DEPOM" DA SAKLA

2009 yılında hayata geçirilen, depolama sektörünün ilklerinden Depom , artan oda kapasitesiyle İkitelli' de hizmet vermeye devam ediyor. Ev eşyalarından, ofis eşyalarına, spor eşyalarından hobi araç gereçlerine, arşiv ve koleksiyonlara kadar akla gelen tüm eşyaları 7/24 ulaşılabilir, güvenlikli ve sigortalı şekilde muhafaza ediyor. 21 m3, 16m3, 14 m3 ve 8 m3 gibi 4 farklı oda seçenekleriyle klasik saklama ve depolama koşullarından fazlasını sunan odalarıyla hizmet veren Depom , eşya saklamak için çözümler sunuyor.

Depom güvenle saklıyor
Depom odalarına yerleştirdiğiniz eşyalarınız için gözünüz arkada kalmıyor. Boş bulduğunuz her hangi bir yerde saklanmaya çalışan eşyalar Depom' da güvenle saklanıyor. 24 saat özel güvenlik hizmetinin yanın da iç ve dış mekanlar sürekli kamera kaydı ile gözetim altında tutuluyor. Güvenliği üst seviyede tutan Depom, odanızın kapısının açılma kapanma zamanlarını da elektronik kayda alıyor. Oda sahiplerinin huzurla eşyalarını saklamasını esas alan Depom, eşyalarınızı duman ve yangın sensörlü odalarında sigortalanmış şekilde muhafaza ediyor. Sürekli havalandırılan odalarda rutubete ve neme karşı alınan önlemler sayesinde eşyalarınız yıllar geçse de ilk günkü hali ile korunuyor. Anahtarlarına sahip olduğunuz Depom odalarınıza istediğiniz an 7/24 ulaşıp, istediğiniz kadar eşyayı çıkartıp ekstra ücret ödemeden yerleştirebiliyorsunuz.

Herkes için depolama
Evinde ofisinde eşya fazlası olanlardan askere veya yurt dışına gidenler, şirket arşivlerine yer arayanlar, yazlık-kışlık lastiklerini veya kayak takımlarını saklayacak yeri olmayanlar, tablo, sanat eseri gibi her türlü koleksiyonu muhafaza edecek özel bir depo arayanlar, evinde veya ofisinde tadilat olanlardan , iş yerine ait stok fazlasına yer arayanlara, yazlık-kışlık eşyalarını, kitaplarını depolayacak güvenli bir yer arayanlar, kentsel dönüşümden dolayı evi yıkılanlar, fazla eşyadan sıkılanlar , kişisel eşyalarını güvenli bir şekilde depolamak isteyenler Depom'da eşyalarına yer buluyorlar.

(Detaylı bilgi için: 0212 549 0084- 0507 316 9771 / www.depom.org)