Fazla eşyalardan kurtulmanın en keyifli yolu!

Türkiye'de yeni gelişen depolama sektörü, fazla gelen eşyalarınızı saklamanız için imdadınıza yetişiyor.

Bugün sizlere Nişantaşı'ndan bir mekanı tanıtmayacağım ama sözünü edeceğim yerin hem bizim mahallede hem de İstanbul'un diğer semtlerinde oturanlara son derece faydalı olabilecek bir yer olduğunu söyleyebilirim. Konuya girmeden önce size bir soru sormak istiyorum: Evinizde çok sevdiğiniz ama şimdilik kullanmak istemediğiniz, sizin için maddi veya manevi değeri olan eşyalarınız muhafaza edecek yer konusunda sıkıntı çekiyor musunuz ya da bir işyeri sahibi olarak elinizdeki fazla ürünleri nerede saklayacağınız konusunda zorlanıyor musunuz ?

Şahsen ben ve pek çok arkadaşım yıllardır bu sıkıntıyı yaşadık ve ne zaman konu açılsa, "Şöyle uygun fiyatlı, güvenlik sistemi olan, eşyalarımızın hiçbir zarar görmeden korunabileceği bir yer neden yok" diye sorardık.

Yine böyle sohbet esnasında, "Depom" adlı bir şirketin tam da bu problemleri çözerek hizmet verdiğini bir arkadaşımdan öğrendim.

Serra Eken ve Tolga Eken isimli iki kuzenin Amerika'daki deneyimlerinden esinlenerek açtıkları "Depom' un varlığından haberdar olur olmaz, arkadaşım Seda ile birlikte mekanı bizzat görmek üzere , "Depom" a gittim.

Ne yalan söyleyeyim, bu kadar temiz, güvenlikli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayla karşılaşacağımı ummuyordum.

"Depom" u görüp bilgi aldıktan sonra öyle bir ikna oldum ki, evimde benim için çok kıymetli olan ama ciddi şekilde yer kaplayan tüm eşyalarımızı topladığım gibi kiraladığım odacığa yerleştirip, hem evimde ciddi bir alan kazanmanın hem de eşyalarımın zarar görmeden korunabileceğini bilmenin mutluluğuyla kuş gibi hafifledim!

Eğer benim gibi evdeki fazlalıklar ya da iş yerinizdeki fazla eşyalarınızı muhafaza etmek konusunda sıkıntı yaşıyorsanız işte size, ? Depom'la ilgili bilgiler.

"Depom" da birkaç parça eşyadan evinizin tüm eşyalarını alabilecek kapasiteye kadar fazla boyutlarda ve güvenlik kartınızla girebileceğiniz, "odacıklar" var. Depolama ünitesine istediğiniz zaman girip çıkabilme kolaylığı ve ayrıcalığınız var, önceden randevu almak gerekmiyor. 24 saat güvenlikle birlikte üst düzey video kayıt sistemi var. Seçtiğiniz boyutlara göre fiyatlandırılmış odacıkların ücretlerinin son derece makul olduğunu da söyleyebilirim. Ayrıca çok uygun fiyatlarla, "Depom" un anlaştığı nakliye şirketiyle eşyalarınızı İstanbul'un her yerinden sigortalı olarak taşıtabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için www.depom.org adresine göz atmanızı tavsiye ederim.


Nergis KUMBASAR