Eşyalarınıza DEPOM seçeneği!

Eşyalarınıza DEPOM seçeneği! %10 indirim!

Depom, Türkiye'de ilk kez tam güvenlikli, temiz ve kendilerinin yerleştirip, kilitleyebileceği depolama üniteleri olarak hizmet vermeye başladı

Fazla eşyalarınızı DEPOM' a bırakın evinizi, işyerinizi rahatlatın.

DEPOM,hayatı arzu ettiğimiz ferahlıkta yaşayabilmemiz için, ihtiyacımız olan extra mekanı sağlıyor. DEPOM' da sık kullanmadığımız birkaç parça eşyadan evimizin tüm eşyalarını alabilecek kapasiteye kadar farklı boyutlarda, güvenlik kartlarıyla erişim sağlanabilen ODACIK var.

DEPOM, evlerimizde ya da işyerlerimizde herzaman ihtiyaç duyduğumuz extra dolap, yüklük,çalışma alanı, arşiv odası gibi el altında olmasını istemediğimiz her şeyi depolayabileceğimiz "fazladan yer" beklentimizi tam olarak karşılıyor.

Tam özgürlük, büyük kolaylık...

DEPOM' da depolama ünitesi kullanabilmek için, benzerleri gibi önceden randevu almak gerekmiyor. Türkiye' de ilk kez DEPOM, depolama ünitesine istediğimiz zaman girip çıkabilmenin kolaylığı ve ayrıcalığı da yaşatıyor.

Yani DEPOM' anahtarı bizde.

DEPOM' da güvenlik en üst düzeyde.

DEPOM' a bırakılan eşyalar 24 saat güvenlikçi gözetimi altında, iç ve dış mekanları ileri güvenlik teknolojisi ile korunan bir binada. Güvenlik, giriş ve çıkışlarda kimlik kontrolü ile başlıyor. Katlara çıkışta, ODACIK' lara giriş ve çıkışta olduğu sadece güvenlik kartlarıyla erişim sağlanıyor. Ortak kullanım alanları ve koridorlar sürekli video kayıt altında tutuluyor. Tüm bunlar DEPOM kullanıcılarının rahatı ve için düşünülmüş.

Sigorta, cazip fiyatlandırma ve diğer avantajlar...

Herkesin bu hizmetle tanışması ve yararlanması amacı ile kısa bir süre için 3.300,00TL değerine kadar eşyalar DEPOM tarafından sigortalanıyor., daha değerli eşyalar içinde uygun fiyatlı sigorta seçenekleri sunuluyor. Ayrıca yine kısa bir süre için %10 indirim fırsatı da var.

DEPOM her zaman ihtiyaç duyduğumuz depolama hizmetini en modern, pratik, güvenli biçimde bizlere sunan çok özel bir yer ve Türkiye' de bir ilk.