Eşyalar Depom'la Fazlalık Olmaktan Çıkıyor

Türkiye'de ilk defa, tam güvenlikli, sigortalı, hijyenik ve kendi eviniz kadar temiz depo üniteleri sunan Depom 2. şubesini şehrin kalbinde, 4. Levent'te açtı. Üstelik Depom artık mobil uygulaması ile çok daha akıllı, çok daha ulaşılabilir.Türkiye'de 2009 yılında kişisel depolama (self storage) alanında bir ilki yaşatan Depom yeni şubesini 4. Levent'te açtı. Ev eşyalarından, ofis eşyalarına, spor eşyalarından hobi araç gereçlerine, arşiv ve koleksiyonlara kadar akla gelen tüm eşyayı tam güvenlikli, 7/24 ulaşılabilir, sigortalı, rutubetsiz, temiz odacıklarında saklayan Depom, merkezi konumu sayesinde hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.
EN TEKNOLOJİK DEPO


Evinize, ofisinize, deponuza çok gelen, sığmayan tüm eşyaları gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz Depom, 4. Levent'te açtığı yeni şubesini birçok teknolojik altyapıyla güçlendirdi. Yeni başlattığı akıllı telefon uygulamalarıyla, odanızın (ünite) kapısının açılıp kapanmasını takip edebileceğiniz gibi dilerseniz koridorunuzdaki hareketlilikleri de kameradan seyredebilirsiniz.
EN GÜVENLİ DEPO


Boş bulduğunuz her hangi bir yerde saklanmaya çalıştığınız eşyalarınızı Depom'da güvenle saklayabilirsiniz. 24 saat özel güvenlik hizmetinin yanında iç ve dış mekanlar sürekli kamera kaydı ile gözetim altında tutuluyor. Oda sahiplerinin huzurla eşyalarını saklamasını esas alan Depom, eşyalarınızı duman ve yangın sensörlü odalarında sigortalanmış şekilde muhafaza ediyor. Sürekli havalandırılan odalarda rutubete ve neme karşı alınan önlemler sayesinde eşyalarınız yıllar geçse de ilk günkü hali ile korunuyor. Sahip olduğunuz Depom oda anahtarlarıyla, odalarınıza istediğiniz an 7/24 ulaşıp, istediğiniz kadar eşyayı çıkartıp, yerleştirebiliyorsunuz.
EN EKONOMİK DEPO


Evinde, ofisinde eşya fazlası olanlardan askere veya yurt dışına gidenlere, şirket arşivlerine yer arayanlardan, yazlık-kışlık lastiklerini veya kayak takımlarını saklayacak yeri olmayanlara kadar birbirinden farklı yüzlerce çeşit eşyayı saklayabilen Depom ekonomik fiyatlarıyla ilgi görüyor. Her ihtiyaca uygun, farklı edatlarda odalar sunabilen Depom'da eşyalar fazlalık olmaktan çıkıyor.(Detaylı bilgi için: 0212 549 0084- 0507 316 9771 / www.depom.org)